Ми в соціальних мережах
Наверх

Вентканали і димоходи

З нержавіючої або оцинкованої сталі

Практично будь-яке устаткування для опалювання приміщень або вентиляції може працювати з димарями/вентканалами (далі ДВК) з нержавіючої сталі, тому що вони універсальні. Зручні вони і при монтажі, плюс займають мінімум площі. Якщо ви використовуєте цю ДВК систему, для вас не буде обмежень якої конфігурації буде ДВК, оскільки все збирається з комплектуючих довжиною не більше за один метр. Наша компанія пропонує ДВК стійкі до високих температур і до кислотного середовища. Тому наші системи ви зможете застосовувати практично скрізь – від конденсаційних газових котлів до камінів і дров’яних печей. При виборі ДВК треба обов’язково враховувати товщину стінки труби, оскільки від правильності вибору залежатиме працездатність усієї ДВК системи. Якщо ви використовуєте як паливо газ або просто для вентиляції приміщення – товщина стінки труби має бути 0,5-0,6 мм, а при використанні твердого палива, стінки рекомендується вибрати потовще – 0,8 або 1мм.

Одностінні димарі/вентканалы

Одностінні ДВК не утеплені, тому можуть бути використані тільки усередині опалюваного приміщення. Цей різновид ДВК використовується для гільзування існуючих цегляних каналів і призначені захищати ДВК у вашому будинку від агресивних рідин, які конденсуються на його поверхні.

Двостінні димарі/вентканалы (сендвіч)

Цей вид ДВК є утепленим, отже його спокійно можна використовувати зовні приміщення (частина труби, яка знаходиться над дахом, зовнішні димарі уздовж стін і так далі). ДВК складається з двох труб (зовнішньою і внутрішньою). Між трубами знаходиться спресована мінеральна вата на основі базальту, завтовшки тридцять – тридцять п’ять міліметрів. Ця система витримує температуру до 1000ºС і має низьку теплопровідність.

Які ж переваги у цього ДВК?

  • утворення агресивного конденсату зводиться до мінімуму
  • запобігає зниження тяги в холодну погоду, за рахунок ізоляції

Важливою особливістю конструкції двостінних елементів ДВК є наявність сегментних кілець. Геометрична форма цих кілець надає жорсткість трубі і запобігає утворенню так званого “термомосту” між внутрішньою і зовнішньою трубами. Тобто сегментне кільце центрує труби одну відносно іншої і при цьому практично не проводить тепло. Труби наповнені спресованою мінеральною ватою за допомогою автоматики, що гарантує тривалий термін використання і практично нульову вірогідність займання. Наша компанія надає усі послуги пов’язані з димарями і вентканалами. Після установки ДВК, Вам обов’язково знадобиться перевірка тяги димаря і вентканала (цю операцію треба проводити обов’язково приблизно один раз в рік). А якщо потрібний ремонт ДВК – наші фахівці виконають ремонт якісно і в короткі терміни.

Подзвоніть нам

+38 096 789 76 54

Замовити дзвінок

Напишіть нам

Про компанію

Компанія ПП “Сантехсервіс” – команда професіоналів. Працюємо з 2000 року.