Ми в соціальних мережах
Наверх

Опалення радіаторами

Чавунні, алюмінієві, сталеві або біметалічні

Радіаторне опалення – це найпопулярніший спосіб опалення квартир, заміських будинків і офісів. Сьогодні для облаштування систем опалення використовуються передові технології, які ідеально вписуються у дизайн приміщень і справляються з поставленими задачами. Громіздкі і важкі чавунні радіатори поступаються місцем новим алюмінієвим, біметалевим і сталевим панельним радіаторам, які стають “серцем” опалювальної системи. Принцип роботи радіаторного опалення простий: вода нагрівається в котлі до певної температури, а після переміщається до радіатора через трубопровід. Так, радіатор нагрівається і передає тепло в приміщення.

Радіаторне опалення розділяється на дві групи:

    • З примусовою циркуляцією. Укладання трубопроводу виконується довільно, використовуються труби діаметром від 10 мм. Рух води по трубопроводу забезпечується циркуляційним насосом;
    • Самопливне. Циркуляція води здійснюється без використання насосів. Як це відбувається? Все просто: вода нагрівається в котлі і розширюється, а в радіаторі виконується її охолодження і стиснення. Створюється гідростатичний натиск, і вода починає рух в системі опалення.

Особлива увага приділяється проектуванню системи радіаторного опалення. Виходячи із специфіки об’єкту, виконується розрахунок тепловтрат, вибирається оптимальний вид та розмір радіатора для подальшої установки. Після цього робиться підведення теплоносія і розташування опалювальних приладів в приміщеннях.

Під кожен об’єкт ми підбираємо оптимальну конфігурацію опалювальної системи : стоякову, колекторну, одно- і двотрубну. Підключення труб може виконуватися із стін, пола або бічне. При монтажі системи опалення можуть використовуватися настінні і підлогові радіатори. За бажанням клієнта наші фахівці можуть виконати підключення радіаторного опалення до системи управління “розумний будинок”. Інтеграція з кліматичними системами дозволить заощадити на енерговитратах, створити затишок і тепло у Вашому будинку, квартирі або офісі. Сучасні радіатори і ретельно спроектовані системи опалення не дадуть Вам замерзнути взимку, подарують комфорт і спокій.

Подзвоніть нам

+38 096 789 76 54

Замовити дзвінок

Напишіть нам

Про компанію

Компанія ПП “Сантехсервіс” – команда професіоналів. Працюємо з 2000 року.