Ми в соціальних мережах
Наверх

Проектування систем газопостачання

Зовнішнє, внутрішнє, реконструкція, вузли обліку, ЕХЗ

Проектування систем газопостачання – це перший етап на шляху до отримання газу у Вашому будинку (чи будь-якому іншому об’єкті). Проектування систем газопостачання виконується згідно із затвердженими схемами газопостачання України, областей, районів, міст, селищ і сіл, які розробляються на основі схем і проектів, генеральних планів населених пунктів з урахуванням розвитку їх на перспективу і вимог ДБН. Проектування є початком в складному процесі, оскільки питання і складнощі, які можуть з’явитися на етапі монтажних робіт, повинні передбачатися ще при проектуванні. Саме тому до розробки проектної документації необхідно відноситися серйозно, і велику роль в цьому грає не лише проект, а й правильно та вчасно проведені передпроектні роботи.

Розглянемо все по порядку:

– Перше що треба зробити, необхідно дізнатися, хто є власником газопроводу (як правило, це Райгаз, Міськгаз або просто приватна особа “кооператив” який виконав прокладання газопроводу за свій рахунок і відповідно є власником цієї ділянки газопроводу).

– Далі треба зібрати документи необхідні для отримання технічних умов (ТУ). Технічні умови – це документ, що визначає точку приєднання і основні вимоги до системи газопостачання. Їх видає організація, обслуговуюча газові мережі – спеціалізоване підприємство газового господарства. Ця послуга є платною, і рішення приймається на протязі 15 робочих днів з дня оплати.

Важливо знати, що ще до подання заявки на отримання ТУ треба вже визначитися з вибором опалювального устаткування і місцем його розташування. Звичайно, Ви можете покластися виключно на себе, але не правильне визначення у результаті може ускладнити та затягнути процес газифікації. Тому, наша компанія бере на себе отримання технічних умов, заповнення необхідних документів і заявок від Вашого імені (виключно по нотаріальному дорученню, щоб було все законно).

Далі потрібен виїзд на об’єкт замовника інженера-проектувальника, для здійснення усіх необхідних вимірів. Саме з проектувальником Ви погоджуєте розміщення газових приладів у будинку, марку бажаного опалювального устаткування та схему прокладання газопроводу по території ділянки та будинка. Наша компанія надає повний спектр послуг з проектування газових систем починаючи від кваліфікованої допомоги та консультації по збору документів необхідних для газопостачання Вашого об’єкту, до розробки повної проектної документації і узгодження її в усіх необхідних інстанціях без виключення.

Ми працюємо по наступних напрямах:

  • проектування комерційних вузлів обліку газу;
  • проектування електрохімічного захисту від корозії;
  • проектування газорозподільних пунктів шафового типу;
  • проектування газопостачання приватних будинків, квартир, дачних будинків;
  • проектування газопостачання топкових, котелень підприємств;
  • проектування газопостачання вуличних газопроводів, що підводять, ввідних;
  • проектування газопостачання установки газових електрогенераторів (електрогенератори, в яких основним видом палива в двигуні внутрішнього згорання є природний або зріджений газ) для резервного або постійного живлення підприємств або приватних будинків.

Тільки виконавши усі необхідні дії, описані вище, Ви можете зробити розрахунки, скласти приблизний кошторис усіх робіт згідно проектної документації та почати процес будівництва газопроводу. Хотілося б звернути Вашу увагу на те, що наша компанія має усі необхідні для роботи документи, у тому числі Ліцензію і Дозвіл на виконання цих видів робіт. Звертаючись до нас, Ви отримаєте кваліфіковані послуги і гарантований бажаний результат за мінімально можливий проміжок часу і з мінімальними з Вашого боку зусиллями, оскільки усі основні моменти по виготовленню та узгодженню проектної документації ми беремо на себе.

Подзвоніть нам

+38 096 789 76 54

Замовити дзвінок

Напишіть нам

Про компанію

Компанія ПП “Сантехсервіс” – команда професіоналів. Працюємо з 2000 року.