Ми в соціальних мережах
Наверх

Монтаж котельні

Газ, тверде паливо і електрику

Пропонуємо Вам повний комплекс послуг, пов’язаних з комплектацією, постачанням, обслуговуванням і монтажем обладнання теплових котелень, а також установкою котлів у будинку, – газових, твердопаливних, електричних. Хочеться відмітити, що наша спеціалізація – це котельні “під ключ” для заміських будинків, котеджів і інших побутових приміщеннях.

Головні особливості наших пропозицій по котельних і установці котлів :

  • Ми забезпечуємо виконання усіх супутніх напрямів (проект, комплектування, постачання, технічне обслуговування) по установці котлів відповідно до будівельних норм і правил, у тому числі в підвалі і на даху будівель, газопровідних мереж як внутрішніх, так і зовнішніх.
  • При створенні проекту погоджуємо його з наглядовими органами, представляємо інтереси Замовника при проведенні експертизи промислової безпеки у випадках, коли така експертиза потрібна.

Переваги виконання проекту саме з нами:

  • відповідність будівельним нормам та правилам;
  • надання усіх необхідних розрахунків для обґрунтування вибору певних моделей вузлів та агрегатів;
  • здійснення професійного авторського нагляду за ходом реалізації;
  • монтаж котельної проходить з відсутністю збоїв, порушень, недоліків;
  • наявність у нас усіх необхідних дозволів на здійснення цих видів діяльності.

Установка котла здійснюється нами з комплектацією та використанням тільки самих новітніх сучасних технологій і розробок, що значно впливають на підвищення енергозбереження у функціонуванні теплової котельної, надійності обігріву та відрізняються при цьому невисокими ціною і загальною вартістю. Наприклад, котельна в приватному будинку комплектується компактними розподільними колекторами з нержавіючої сталі, перепускними латунними клапанами, різними регулювальними вентилями балансувань, триходовими і чотириходовими змішувачами, насосним устаткуванням різних модифікацій та іншим. Усе це впливає на хорошу гідравлічну ув’язку всіх Ваших обігріваючих приладів: радіаторів, водяної теплої підлоги на різних поверхах та рівнях. Звичайно, така комплектація завжди робиться індивідуально залежно від потреб тих, що мешкають, характеристик приміщень і потрібних енерговитрат котельної у будинку. Установка котла в будинку супроводжується підвищеною увагою до підготовки гарячої води. Тут завжди украй важливо розрахувати потреби Замовника в потрібному йому об’ємі.

Наша організація зазвичай комплектує приватні котельні бойлерами непрямого нагріву і водонагрівачі з технологією “бак у баку” з нержавіючої сталі, а також з внутрішнім керамічним покриттям і вбудованим магнієвим анодом для пом’якшування води, що виключає внутрішню корозію металу. З цієї причини ми не рекомендуємо своїм Замовникам сталеві емальовані бойлери, які з часом починають протікати в місцях зварювання. Для нагріву води у більшому об’ємі ми підбираємо відповідні теплообмінники, які розраховуються строго індивідуально.

Готові запропонувати Вам складання автоматики – пристроїв автоматичного регулювання в приватній котельній. Тут комплектування і способи регулювання дуже різноманітні. Головними параметрами, які використовуються в налаштуванні та від яких залежить ефективність енерговитрат є температури зовнішнього вуличного повітря, всередині кімнат, теплоносія в радіаторах та теплій підлозі, повітря в припливній вентиляції при її наявності. Частіше автоматика встановлюється фахівцями з необхідною для Вас кімнатною температурою, що задається, та залежністю її від існуючої на вулиці. Таким чином, опалення як би “підлаштовується” під вуличну температуру для підтримки заданої в кімнатах та в інших приміщеннях. Установка котлів пропонується нами в двох варіантах: в каскаді (два і більше) або в поодинокому виконанні.

Каскадний спосіб найчастіше застосовний в наступних випадках:

  • коли монтаж котлів великої потужності робиться на великих об’єктах і це забезпечує можливість в тому, що теплові котельні функціонують безперервно у разі виходу з ладу одного з агрегатів або пальника. Втім, іноді, за бажанням Замовника, також і приватні котельні обладнаються каскадним способом, що відображується, звичайно ж на збільшенні вартості;
  • у випадках, коли в газопроводі недостатній тиск газу для роботи одного котла з потужністю, яка потрібна для цієї будівлі. Тому виникає необхідність в так званому “розділенні” по потужності одного котла на два з меншою потужністю, для яких при автоматичному почерговому їх включенні існуючого тиску газу цілком стає досить.

У разі можливих в майбутньому частих відключень газу, перебоях в дизельному або твердому паливі (дровах, вугіллі, тирсі) ми пропонуємо монтаж електричного котла в якості резервного для підтримки нагріву теплоносія при відключенні основного агрегату.

Останніми роками ми активно поставляємо, обслуговуємо, погоджуємо з інспектуючими органами і виконуємо установку настінних котлів (а також підлогових, одноконтурних і двоконтурних) з примусовою тягою (закритою камерою згорання). Вони комплектуються спеціальною витяжною трубою – її досить лише вивести назовні через стіну Вашої приватної котельної або іншого приміщення, наприклад, кухні. Такий димар є хорошою альтернативою по відношенню до звичайного димаря, який займає досить великий простір, і його облаштування вимагає великих зусиль, що, поза сумнівом, вплине на підвищення вартості послуг. Монтаж котла саме в такому виконанні (в основному, настінних) дуже добре підходить для індивідуального опалення квартири в житловій багатоквартирній будівлі, його можна змонтувати на кухні, утепленому балконі. Монтаж котельної закінчується ти

Подзвоніть нам

+38 096 789 76 54

Замовити дзвінок

Напишіть нам

Про компанію

Компанія ПП “Сантехсервіс” – команда професіоналів. Працюємо з 2000 року.