Ми в соціальних мережах
Наверх

Монтаж газового обладнання

Монтаж, демонтаж або перенесення

Етапи підключення газового котла

Монтаж і підключення котла – досить складне завдання. Основна складність – в необхідності виконувати всі норми безпеки, стандартів і приписів. Усі роботи по установці виконуються поетапно:

Кріплення котла

Більшість сучасних агрегатів навішують на стіну за допомогою спеціальних кронштейнів, що йдуть в комплекті. Котел треба вішати (чи ставити) в приміщенні з вікном, що відкривається, з системою вентиляції (яка також розраховується). Зазвичай кухня ідеально відповідає усім вимогам. До встановленого котла приєднують трубу для відведення продуктів згорання.

Підключення до контура опалення

Правильна установка газових котлів опалення зобов’язує встановити попередньо фільтр грубого очищення на патрубок: перед підключенням контура опалення. Він захистить котел від можливого бруду – без цього агрегат може швидко вийти з ладу.

Підключення до контура водопостачання

Так звані двоконтурні газові котли не лише нагрівають рідину опалювальної системи, але і здатні служити в якості водонагрівачів. У такому разі треба забезпечити підключення відповідного контура, також використовуючи фільтр грубого очищення.

Підключення до газопроводу

Це дуже відповідальний етап, при якому особливо важливо дотримуватися норм установки газових котлів. Треба також застосовувати фільтри (враховуючи якість нашого газу), герметизувати з’єднання виключно спеціалізованою ниткою. В якості з’єднання використовують гнучкий гофрований металевий шланг.

Перевірка герметичності

Це обов’язковий етап перед включенням котла. Тільки переконавшись в якості усіх з’єднань, можна приступати до експлуатації.

Подзвоніть нам

+38 096 789 76 54

Замовити дзвінок

Напишіть нам

Про компанію

Компанія ПП “Сантехсервіс” – команда професіоналів. Працюємо з 2000 року.