Ми в соціальних мережах
Наверх

Каналізація

Каналізація в заміському будинку і квартирі

Каналізація в заміському будинку і квартирі

В стандартних квартирах цілком достатньо одного стояка. У приватних будинках з декількома поверхами або якщо Ви щасливий володар двоповерхової квартири, то одного стояка вже не вистачить. Обов’язково враховуйте при складанні схеми те, що сантехнічне устаткування треба розміщувати максимально компактно. Приймаючи рішення про заміну каналізації в квартирі, можна використати стару схему, але не завжди. Наприклад, при заміні чавунних труб на полімерні, на жаль, скопіювати схему повністю не вдасться. Потрібно буде зробити розрахунок нової схеми. При проведенні ремонтних робіт в квартирі складання схеми розводки відбувається відносно легко. А ось, монтуючи каналізацію заміського будинку або котеджу, без розробки проекту не обійтися. Окрім внутрішніх комунікацій, треба потурбуватися і про зовнішню каналізацію.

При монтажі каналізації кожен може вибрати труби з різних матеріалів: чавунні, полімерні (пластикові), азбестоцементні і керамічні. Ці сантехнічні вироби, кожної групи, мають якісь переваги, але в той же час є і недоліки. Великою популярністю на даний момент користуються полімерні труби. Вони відрізняються стійкістю до корозії в агресивному середовищі. Проте “бояться” високих температур.

Зовнішня каналізація – це підземна комунікація. Вкладається вона під невеликим нахилом, на глибину близько метра. Каналізаційні труби під землею піддаються відчутному тиску, оскільки розташовуються нижче зони промерзання ґрунту. Товщина стінок труб для підземного прокладення більше в два рази, чим у труб для внутрішніх робіт. Їх діаметр від 110 до 200 мм, він залежить від довжини та вказаної пропускної спроможності системи. Зовнішня каналізація виводить фекальні маси і стоки прямо до очисної споруди.

Подзвоніть нам

+38 096 789 76 54

Замовити дзвінок

Напишіть нам

Про компанію

Компанія ПП “Сантехсервіс” – команда професіоналів. Працюємо з 2000 року.