Ми в соціальних мережах
Наверх

Акт пічника

Акти кратності повітрообміну ВК и ДК

Перевірка придатності до роботи димарів і вентканалов набуває особливу актуальність з настанням холодів. Цю послугу можуть зробити спеціалізовані організації, що мають відповідні ліцензії. Але будьте уважні, щоб не потрапити на “фахівців”, які шляхом обману та погроз, тільки здеруть з вас гроші, а димар і тягу не перевірять.

На що треба звертати увагу? Комплекс робіт по забезпеченню правильної роботи димових і вентиляційних каналів виконують тільки спеціалізовані організації, що мають на них дозвіл та ліцензію. Цих фахівців називають “Пічниками”. При перевірках наша компанія використовує спеціальне обладнання і після виконання перевірки ми видаємо акт придатності/непридатності замовникові.

Згідно п. 4.5.14 «Правил безпеки систем газопостачання України» зобов’язує пічників перевіряти:

  • Забрудненість димових і вентиляційних каналів, і у разі потреби їх прочищати або ремонтувати;
  • Щільність і відокремленість каналів;
  • Наявність нормальної тяги спеціальним приладом;
  • Наявність і справність протипожежних перетинок від горючих конструкцій будівель;
  • Справність і правильність розташування оголовка відносно даху і розташованих поблизу будівель, споруд та дерев з урахуванням зони вітрового підпору;
  • Відсутність сажі та смоли на внутрішніх і тріщин на зовнішніх поверхнях каналів.

За справність димових та вентиляційних каналів відповідає власник.

Напередодні опалювального сезону усі власники будинків повинні потурбуватися про своєчасне надання актів придатності димових та вентиляційних каналів в ГАЗОВЕ ГОСПОДАРСТВО. Якщо власник будинку ЖЕК – він самостійно організовує і виконує роботу власними силами або для проведення перевірок притягає сторонні організації. Порядок оплати визначає також ЖЕК.

У будинках, що належать громадянам на правах власності, хазяїн має право самостійно перевіряти, прочищати димарі і вентиляційні канали, але за умови, що він пройшов інструктаж і отримав пам’ятку в організації житлово-комунального господарства. Щоб в зимовий період вчасно запобігти обмерзанню і закупорці оголовків димарів, домовласник зобов’язаний оглядати їх не рідше ніж один раз на місяць.

УВАГА! За наявності в приміщенні вентиляційного або димового каналу проведення періодичної перевірки ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

300 грн.

вартість за один димо / вентканал

Подзвоніть нам

+38 096 789 76 54

Замовити дзвінок

Напишіть нам

Про компанію

Компанія ПП “Сантехсервіс” – команда професіоналів. Працюємо з 2000 року.